3 najlepsze łóżka z wysokim zagłówkiem – prawdziwe hity 2018 roku!

Łóżka z wezgłowiem

Chcecie wiedzieć, jakie łóżka podbiły serca Polaków w tym roku? Przygotowaliśmy zestawienie najbardziej popularnych i cieszących się zainteresowaniem modeli łóżek do sypialni. Może i tobie wpadnie któreś w oko?
Prezentowane przez nas modele łączy jedno – ponadprzeciętny design i staranne wykonanie. Łóżka z wysokim wezgłowiem można zamówić w różnych rozmiarach, w związku z czym ich wymiar można dopasować do każdego wnętrza. Pikowane wezgłowie, oprócz walorów dekoracyjnych, pełni szereg dodatkowych funkcji – izolacyjną, chroni ścianę przed zabrudzeniem, umożliwia zajęcie wygodnej pozycji do czytania czy oglądania filmów.

Podstawowe informacje o łóżkach kontynentalnych Boxspring

  • Łóżka Boxspring różnią się od tradycyjnych łóżek przede wszystkim budową – materac umieszczony jest na solidnej skrzyni ze sprężynami (całość jest tapicerowana).
  • Materac podzielony jest na siedem specjalnie ukształtowanych stref, różniących się od siebie twardością, dzięki którym sylwetka ma idealne wsparcie przez całą noc.
  • Dodatkowa nakładka wierzchnia (cienki materac, tzw. topper) dodatkowo podnosi komfort wypoczynku i higieniczność snu.
  • Wysokie wezgłowie prezentuje się wyjątkowo elegancko, buduje niepowtarzalny klimat w sypialni, fantastycznie uzupełnia każdą gustowną aranżację.

Zobacz wszystkie modele: https://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Łóżka do sypialni – najpopularniejsze modele w 2018 roku

Zanim zdradzimy trendy aranżacyjne na 2019 rok przedstawiamy podsumowanie obecnego – jakie modele łóżek wprawiały w was zachwyt. W zestawieniu znajdziesz łóżka najchętniej kupowane, najczęściej oglądane i zbierające najlepsze recenzje.

Jeśli chcesz poznać szczegóły danego modelu – kliknij w zdjęcie, a wszystkie łóżka znajdziesz tutaj: https://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Czarne łóżko z tapicerką skóropodobną (Boxspring 996-41)

Wyjątkowo eleganckie łóżko, zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających osobach. Tapicerowane wysokie wezgłowie przykuwa uwagę i sprawia, że każda sypialnia nabierze luksusowego wymiaru. Głęboka czerń, klasyczny design.

Szerokość: 140 cm,160 cm,180 cm,200 cm
Wysokość: 60cm-70cm
Długość: 200 cm

Kliknij i sprawdź cenę: https://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-996-41-skoropodobne

Łóżko tapicerowane czarne

Białe łóżko z wysokim wezgłowiem (Boxspring 998 41)

Białe łóżko z wysokim wezgłowiem, idealne do sypialni w stylu skandynawskim lub utrzymanej w prowansalskich klimatach. Łóżko w całości obite jest skórą ekologiczną, bardzo elegancką, a jednocześnie odporną na przetarcia i przebarwienia.

Szerokość: 140 cm,160 cm,180 cm,200 cm
Wysokość: 60cm – 70cm
Długość: 200 cm

Białe łóżko tapicerowane

Kliknij i sprawdź cenę: https://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-998-41skoropodobne

Nowoczesne łóżko ze stylowym zagłówkiem (Boxspring 994 41)

Ten model łóżka do sypialni wyróżnia nowoczesna linia i nieprzeciętny design. Obite jest wysokiej jakości, trwałą skórą ekologiczną. Dostępne w różnych rozmiarach – sprawdź i dopasuj wielkość łóżka do swojej sypialni.

Sprawdź szczegóły: https://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-994-41skoropodobne

Łóżko z wezgłowiem