Jak urządzić modną i komfortową sypialnię

Wysokie łóżko z wezgłowiem

Z czym kojarzy ci się wypoczynek i całkowity relaks? Z pewnością w twojej wyobraźni powstanie obraz idealnej sypialni, z dużym i wygodnym łóżkiem, przyjemną w dotyku pościelą, klimatycznym oświetleniem… Nic nie stoi na przeszkodzie, byś zrealizował swoje marzenia. Pomożemy ci wybrać nie tylko odpowiednie łóżko, ale też wskażemy najciekawsze trendy aranżacyjne w 2018 roku.

Od czego zacząć? Poznaj trendy!

Zanim zrobisz listę zakupów musisz koniecznie zastanowić się nad kilkoma sprawami. Przede wszystkim wybierz styl, który ma dominować w twojej sypialni. Eksperci twierdzą, że w 2018 roku minimalizm i surowość będzie powoli wypierana przez nieco bogatsze stylizacje. Możesz poszaleć zarówno w doborze kolorów, jak i dodatków.

Miękkie tkaniny, różnorodne faktury i finezyjne kształty – w dowolnej ilości i kombinacjach. W 2018 roku prym będą wiodły tapicerowane, pikowane łóżka, które mają odgrywać główną rolę w aranżacji sypialni i przyciągać uwagę. Mają być nie tylko funkcjonalnym meblem, ale główną ozdobą wnętrza i jego dekoracją.

Sprawdź ceny ŁÓŻEK KONTYNENTALNYCH i skorzystaj z darmowej dostawy: https://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Jednak miłośnicy skandynawskich (a więc minimalistycznych) wnętrz nie muszą się martwić. Projektanci zalecają im wybór dużego białego łóżka z tapicerowanym wezgłowiem i otoczenie go niewielką ilością mebli. W ten sposób – pomimo dużych rozmiarów łóżka – sypialnia nadal będzie przestronna i jasna, a więc utrzymana w skandynawskich klimatach.

Modne sypialnie – najciekawsze aranżacje z tapicerowanymi łóżkami w roli głównej

Łóżko kontynentalne białe

Sypialnia z białym tapicerowanym łóżkiem w otoczeniu odcieni beżu i brązów

Czarne łóżko tapicerowane

Niewymuszona elegancja – czarne łóżko z wysokim wezgłowiem

Łóżko tapicerowane z wezgłowiem

Łóżko kontynentalne w nowoczesnej odsłonie