Jakie duże łóżko do sypialni wybrać?

Duże łóżko rodzinne

Duże łóżko do sypialni to gwarancja komfortowego wypoczynku i mile spędzonych chwil. Jeśli zastanawiasz się, jakie duże łóżko do sypialni wybrać – poznaj zalety wysokich łóżek kontynentalnych Boxspring.

Jaki materac do dużego łóżka

Duże łóżko to również duży materac. Pamiętaj, by wybrać taki, który nie będzie się odkształcał i zapewni zdrowy sen. Warto postawić na materac składający się ze specjalnie ukształtowanych stref o różnej twardości, które zapewniają sylwetce doskonałe wsparcie.

Co ważne – w łóżkach kontynentalnych materac nie leży na ramie czy stelażu. Jest wsparty na solidnej, drewnianej skrzyni wypełnionej sprężynami (tzw. Boxspring).

Łóżka kontynentalne wymiary

Duże łóżko rodzinne

Wygodne łóżko dla jednej osoby powinno mieć około 80 cm szerokości. Jeśli szukasz łóżka rodzinnego pamiętaj, że najlepiej wybrać takie, które ma minimum 180 – 200 cm szerokości.

Warto wybrać łóżko z wysokim wezgłowiem, które jeszcze bardziej podnosi komfort wypoczynku i umożliwia zajęcie wygodnej pozycji siedzącej.

Dowiedz się więcej o ŁÓŻKACH KONTYNENTALNYCH http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/lozko-kontynentalne-komfort-piekno-i-wygoda/

Sprawdź ceny DUŻYCH ŁÓŻEK DO SYPIALNI http://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Tapcerowane łóżko w sypialni

Zapisz