Łóżko kontynentalne do sypialni

Wybór łóżka to jedna z najważniejszych i najtrudniejszych decyzji, jaką musisz podjąć aranżując swoją sypialnię. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że wybierając łóżko do sypialni musisz wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Jak stwierdzić, czy wybrany model łóżka jest wygodny, a komfort snu nie zmniejszy się nawet po kilkunastu latach? Czym kierować się, wybierając rodzaj łóżka?

Dowiedz się, na co musisz zwrócić szczególną uwagę wybierając łóżko do sypialni, by uniknąć rozczarowania i niepotrzebnych kłopotów.

Nowoczesne łóżko z wezgłowiem w sypialni

Łóżko do sypialni – wygoda przede wszystkim

Wygodne łóżko to podstawa i gwarancja dobrego wypoczynku każdej nocy. Jeśli chcesz zapewnić sobie maksymalny komfort nie wybieraj łóżka z byle jakim materacem! Nie ma nic bardziej irytującego, niż wstawanie z bolącym kręgosłupem lub zdrętwiałą szyją. Wysokiej jakości i odpowiednio zaprojektowany materac będzie ci służył przez wiele lat i zapewni zdrowy, spokojny sen.

Specjaliści zalecają wybór łóżka z nowoczesnym materacem strefowym, umieszczonym na skrzyni ze sprężynami. Siedem stref materaca ma zróżnicowaną twardość, co zapewnia całej sylwetce idealne wsparcie.

Poznaj wszystkie ZALETY ŁÓŻEK KONTYNENTALNYCH http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/zalety-wysokich-lozek-do-sypialni/

By co rano budzić się wypoczętym i w doskonałym nastroju, bez bolących pleców czy zdrętwiałych nóg warto wybrać łóżko kontynentalne, w którym materac znajduje się na nieco większej wysokości niż w tradycyjnych łóżkach. Umieszczenie materaca 6- 70 cm ponad podłogą bardzo ułatwia zmianę pozycji ciała z pionowej na poziomą i odwrotnie.

Łóżko kontynentalne do sypialni

Łóżko z wezgłowiem – elegancja i styl

Wybierając łóżko do sypialni z pewnością chcesz, by doskonale pasowało do aranżacji wnętrza. Postaw na piękne łóżko kontynentalne z wysokim wezgłowiem, obite eleganckim materiałem lub ekoskórą. Taki model łóżka świetnie wpisuje się w najnowsze trendy aranżacyjne i stanowi główny element wystroju wnętrza.

Możesz wybrać obicie łóżka w wybranym kolorze, dzięki czemu z powodzeniem dopasujesz wszystkie elementy wystroju i stworzysz niebanalną, doskonałą aranżację.

Sprawdź ceny ŁÓŻEK Z WYSOKIM WEZGŁOWIEM http://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Zapisz