ŁÓŻKA BOXSPRING

EKSKLUZYWNE ŁÓŻKA DO SYPIALNI POLSKIEJ PRODUKCJI

Bez kategorii

Łóżka Boxspring – komfort na wyższym poziomie 😴

Łóżka Boxspring – komfort na wyższym poziomie 😴

Nie ulega wątpliwości, że sen ma ogromne znaczenie w kontekście naszego zdrowia. W końcu to on warunkuje jakość naszego samopoczucia przez cały dzień. Z kolei na jego komfort niewątpliwie wpływa rodzaj wybranego przez przez nas łóżka. Poznaj korzyści płynące z właściwości łóżek Boxspring.

Solidna konstrukcja 👉 gwarancja wieloletniej wytrzymałości

Oczywiste jest, że kupno łóżka to inwestycja na lata, dlatego przy jego wyborze powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jakość jego wykonania. Z dumą możemy stwierdzić, że w produkcji łóżek Boxspring wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie. Meble tworzymy z materiałów odznaczających się najwyższą jakością, a całość produkcji poprzedzona jest rzetelnie opracowanym projektem.

Komfortowy materac 👉 efektywny sen

Oprócz szeregu walorów estetycznych łóżka Boxspring wyróżniają się również praktycznym wykonaniem. Z doświadczenia wiemy, że odpowiednio dobrany materac jest jednym z ważniejszych etapów przy wyborze łóżka.Dlatego decydując się na zakup łóżka Boxspring masz pewność, że otrzymasz kompletny zestaw, wyposażony w wysokogatunkowy materac. Stanowi on integralną część konstrukcji łóżka. Z uwagi na różnorodność potrzeb klientów oferujemy dwa rodzaje materacy. Kieszeniowy 7-strefowy (punktowe i precyzyjne podparcie ciała) oraz sprężynowy bonellowy (wysoki stopień wentylacji, poziom elastyczności dopasowany do masy ciała). Przy wyborze materaca warto zwrócić uwagę na odpowiednią twardość. H2, czyli najbardziej popularny materac o średniej twardości idealnie wpisze się w potrzeby osób o wadze do 80 kg, natomiast H3 zapewni komfort użytkownikom o wadze większej niż 80 kg. Wybór twardości jest niezwykle istotny w celu zachowania odpowiedniej pozycji ciała podczas snu.

Wysoki stelaż 👉 higieniczne warunki dla alergików

Poza maksymalną wygodą jaką oferują nowoczesne łóżka Boxspring charakterystyczna dla tego typu mebli jest ich wysokość. Z uwagi na to że mebel nie stoi bezpośrednio na podłodze, zapobiega to gromadzeniu się szkodliwych dla zdrowia alergenów, zapewniając przy tym doskonałą wentylację. Co więcej wysoko umiejscowiona powierzchnia spania chroni alergików przed bezpośrednim kontaktem z kurzem i roztoczami.

Łóżko tapicerowane na zamówienie

Zakup łóżka Boxspring to kwintesencja najwyższej jakości wypoczynku oraz nowoczesnego wymiaru aranżacji. Spełnij swoje marzenie o doskonałym komforcie snu razem z Nami!

Udostępnij

O autorze