Łóżka kontynentalne - opinie

Łóżka kontynentalne to tapicerowane, wysokie łóżka, wyposażone w komfortowy materac i pikowane wezgłowie. Są doceniane przede wszystkim za budowę, która gwarantuje komfortowy wypoczynek i zdrowy sen. Łóżka Boxspring cieszą się popularnością również ze względu na swój stylowy design – ich elegancki wygląd sprawia, że sypialnia prezentuje się wyjątkowo gustownie. Poznaj więcej opinii o łóżkach kontynentalnych.

Jeśli nadal zastanawiasz się, jakie łóżko do sypialni wybrać – poznaj opinie internautów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem na najpopularniejszych forach internetowych. Zacytowane poniżej wypowiedzi i opinie na temat łóżek kontynentalnych ułatwią ci podjęcie decyzji. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz dołączyć do dyskusji – wystarczy, że wejdziesz na stronę podaną jako źródło.

Zobacz wszystkie ŁÓŻKA KONTYNENTALNE http://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Łóżko kontynentalne w sypialni

Łóżka kontynentalne opinie

Cena zależy od tego gdzie kupujesz, ja z mężem kupiłam łóżko kontynentalne w sklepie internetowym u producenta. Jesteśmy bardzo zadowoleni- bo cena też nie jest wysoka jak na standard jaki sobą prezentuje. Bardzo komfortowe i wygodne. Prezentuje się na prawdę świetnie. Jeśli komuś zależy na czymś solidnym to śmiało mogę polecić.

Ja mam łóżko kontynentalne z wysokim wezgłowiem od dwóch lat i z całą pewnością nie zamieniłabym go na inne. Materac (w komplecie) jest bardzo wygodny, dobrze się na nim śpi. Łóżko jest nieco wyższe niż standardowe, jest tapicerowane. Takie łóżko to nie tylko komfort – wygląda pięknie, sypialnia dzięki niemu prezentuje się naprawdę stylowo.

Źródło: forum.interia.pl

Łóżka kontynentalne wcale nie muszą być drogie, a doskonale spełniają swoją rolę. Przede wszystkim śpimy dość wysoko – około 50 cm. To daje nam możliwość swobodnego oddechu bez obecności roztoczy oraz kurzu. (…) Kiedy już się zdecydujemy na łóżko kontynentalne nie będziemy chcieli innego łóżka.

Łóżka kontynentalne mają bardzo dobry wpływ na nasze samopoczucie. Tak jak wspomniał przedmówca – śpimy wysoko co daje swobodę oddychania, także kręgosłup jest mniej obciążony podczas siadania i wstawania z takiego łóżka. Dodatkowo nasza głowa podczas wstawania nie pokonuje dość dużej drogi jak w przypadku „niskiego” łóżka, co eliminuje jakiekolwiek możliwości choćby tymczasowego niedotlenienia mózgu. A jeśli chodzi o czyszczenie takiego łóżka? Jest dokładnie tak jak z każdą inną tapicerką – na co dzień odkurzamy zwykłym odkurzaczem, a raz do roku zamawiamy pranie tapicerki urządzeniem ekstrakcyjnym.

Źródło: forum.polki.pl

Łóżko kontynentalne białe

Przeczytaj również:

Ja bym zainwestowała w łóżko kontynentalne, trochę kosztuje, ale warto, mam tapicerowane, super materac, wysokie, łatwo się z niego wstaje, wygodny zagłówek do oparcia, kolor można sobie wybrać, jest z czego, rodzajów tkaniny też jest wybór.

Źródło: forum.ladnydom.pl

Polecam łózko kontynentalne. Mam w domu takie i ma naprawdę dużo zalet. Jest naprawdę wygodne i wysokie i nie obciąża kręgosłupa. Fajna opcja dla osób mających problemy ze wstawaniem. Naprawdę dobrze mi się na nim śpi. Do tego bardzo mi się podoba design nowoczesnych łóżek kontynentalnych.

Ja od dziecka mam problemy z kręgosłupem i przetestowałam wiele łóżek i materacy. Najlepiej śpi mi się na wysokim łóżku kontynentalnym – bardzo łatwo się z niego wstaje, materac jest strefowy, więc również bardzo wygodny – ciało się na nim równomiernie rozkłada.  Poza tym łóżko kontynentalne jest po prostu piękne!

Źródło: deccoria.pl/forum

Zapisz