Łóżka tapicerowane z wezgłowiem – co warto wiedzieć?

Łóżko kontynentalne

Wygodne łóżko to najważniejszy element każdej sypialni. Aby zapewnić sobie jak największy komfort, warto poświęcić chwilę na wybór odpowiedniego materaca, który nie będzie powodował bólu kręgosłupa czy drętwienia szyi. Na tym elemencie wyposażenia sypialni nie warto oszczędzać – wysokiej jakości, dobrze zaprojektowany materac odpłaci się długimi latami eksploatacji i zdrowym, spokojnym snem.

Łóżka Boxspring

Tapicerowane łóżka z wysokim wezgłowiem szybko zyskują na popularności. Za sprawą niezwykłej wygody, eleganckiej i stylowej prezencji oraz zapewnienia zdrowego snu, nowoczesne łóżka kontynentalne gromadzą coraz większe grono fanów. Dołączmy do tego odporną na przetarcia, łatwą do utrzymania w czystości, wysokiej jakości tapicerkę i niezwykle komfortowy materac, a otrzymamy łózko niemal idealne. Wybierając odpowiedni dla siebie materac warto zastanowić się nad nowoczesnym materacem strefowym, zainstalowanym na sprężynowanej skrzyni. Dzięki implementacji siedmiu stref o zróżnicowanej twardości, nasze ciało przez całą noc będzie miało doskonałe wsparcie, a rano wstaniemy zrelaksowani i świeży.

Zalety łózek kontynentalnych

Przeczytaj OPINIE NA TEMAT ŁÓŻEK KONTYNENTALNYCH http://lozkaboxspring.pl/lozka-kontynentalne-opinie-dlaczego-warto/

Łóżka kontynentalne – zalety

Do największych zalet tapicerowanych łóżek kontynentalnych Boxspring należą przede wszystkim gwarantujący zdrowy sen materac i wygodny zagłówek. Ten ostatni nie tylko pozwala na komfortowe zajęcie pozycji siedzącej (np. do czytania), ale także chroni ścianę przed przetarciami i zabrudzeniami. Co więcej, dzięki swojej eleganckiej, ponadczasowej stylistyce, łóżka kontynentalne doskonale wkomponują się w nowoczesne wnętrza, dając poczucie luksusu.

Tapicerowane łóżka kontynentalne – dlaczego warto?

Jedną z największych zalet łóżek Boxspring jest optymalna wysokość łóżka, ułatwiająca poranne wstawanie, co jest szczególnie istotne dla seniorów czy osób z problemami stawowymi. Niezwykle wygodny, siedmiostrefowy materac to gwarancja zdrowego, komfortowego snu. Tapicerka łóżek kontynentalnych wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co wpływa nie tylko na walory estetyczne, ale także pozwala na łatwe utrzymanie jej w czystości. Stylowe wezgłowie chroni ścianę przed zabrudzeniami i przecieraniem, jednocześnie dodając szyku każdej, nowoczesnej aranżacji.

Wysokie łóżka do sypialni

Zobacz OFERTĘ TAPICEROWANYCH ŁÓŻEK KONTYNENTALNYCH BOXSPRING AAAA MEBLE http://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring