Łóżka z wysokim zagłówkiem – pomysły na ścianę

Stylowe łóżka kontynentalne Boxspring

Chcąc ustawić w swojej sypialni eleganckie łóżko z wysokim, tapicerowanym wezgłowiem zadbaj o to, aby dobrze je wyeksponować i sprawić, że pomieszczenie nabierze niebanalnego wyglądu. Wszystkie łóżka Boxspring posiadają stylowe zagłówki, które nie tylko poprawiają komfort wypoczynku i są wygodne, ale również stanowią wyjątkowy element dekoracyjny. Zobacz nasze propozycje na ozdobienie ściany, przy której stoi łóżko kontynentalne Boxspring.

Jak ozdobić ścianę przy łóżku z wezgłowiem

Ściany w sypialni możesz po prostu pomalować a możesz zdecydować się na inne rozwiązania, które podkreślą subtelne piękno łóżka kontynentalnego i stworzą z nim idealną, harmonijną całość.

Łóżko z wezgłowiem przy betonowej ścianie

Jeśli lubisz prostotę i minimalizm, podobają ci się norweskie klimaty i chcesz, aby twoja sypialnia była urządzona bez przesadnych zdobień postaw na jeden kolor dobrze komponujący się z kolorem łóżka. Jeżeli zdecydowałeś się na łóżko w kolorze białym możesz pomalować ściany na jasne, pastelowe kolory a wnętrze urozmaicić oryginalnymi dodatkami z naturalnych materiałów.

Pamiętaj – na każde zamówienie DARMOWA DOSTAWA!

Miłośnicy nowoczesnego stylu w aranżacji mogą zdecydować się na odważniejsze rozwiązania – ścianę za łóżkiem wykończyć ciekawym tynkiem strukturalnym i nadać mu oryginalną fakturę. Czarne, tapicerowane wysokie łóżko Boxspring świetnie prezentować się będzie na tle betonowej ściany czy wykonanej inną, ciekawą strukturą.

Stylowa aranżacja sypialni z łóżkiem kontynentalnym

Oryginalnym rozwiązaniem jest również wykończenie ściany za wysokim wezgłowiem łóżka kontynentalnego jest naklejenie tapety z ciekawym motywem lub fototapety. To propozycja dla tych, którzy marzą o łóżku kontynentalnym obitym materiałem w kolorze antracytowym – z powodzeniem znajdziesz pasującą pod względem kolorystycznym niebanalną tapetę, która podkreśli walory estetyczne łóżka z zagłówkiem.

Stylowo i nowocześnie wyglądać będzie również ściana wykończona cegłami – w zależności od koloru łóżka kontynentalnego możesz zdecydować się na cegły białe, szare lub czerwone i stworzyć niepowtarzalne, oryginalne wnętrze.

Sprawdź CENY ŁÓŻEK BOXSPRING»

Aranżując sypialnię pamiętaj zadbać o dobre oświetlenie i odpowiednie dodatki, którymi możesz podkreślić charakter i styl wnętrza.

 

Łóżko kontynentalne przy ścianie z cegły

Gustowne łóżko z eleganckim wezgłowiem do sypialni

Zobacz też inne STYLOWE MEBLE DO SYPIALNI»