ŁÓŻKA BOXSPRING

EKSKLUZYWNE ŁÓŻKA DO SYPIALNI POLSKIEJ PRODUKCJI

Łóżka BoxspringŁóżka do sypialniŁóżka tapicerowane

Łóżko Boxspring – sposób na dobry sen

Dobrej jakości sen to dla Ciebie podstawa i pragniesz zadbać o jego jak najwyższą jakość? Nic dziwnego, bo sen spełnia w naszym życiu ogromnie ważną rolę. Wpływa na nasze samopoczucie, procesy fizyczne i psychiczne, normuje ciśnienie i rytm serca. Dlatego niezwykle istotne, żeby zadbać o jego wysoką jakość– tym bardziej, że w ciągu życia przesypiamy około 20 lat!

Co sprawia, że śpimy dobrze? Jest wiele czynników, które na to wpływają, jak spokój, czy odpowiednie światło lub jego brak. Ważne jest również to, żeby przed snem wyłączyć wszelkie urządzenia elektroniczne, jak telewizor czy router internetowy, które znajdują się sypialni. Jednak kluczowym składnikiem dobrego snu jest odpowiednie łóżko.

Wygodne łóżko kontynentalne Boxspring

Idealnym łóżkiem do sypialni będzie łóżko typu Boxspring. Zaprojektowano je tak, żeby sen był jak najwyższej jakości. Łóżko zbudowane jest z kilku modułów. Podstawa łóżka to tapicerowana skrzynia stojąca na eleganckich, drewnianych nóżkach, z systemem podnoszenia materaca (sprężyny). Kolejny element to materac – od niego najbardziej zależy jakość naszego snu. W przypadku łóżek Boxspring materac składa się z siedmiu stref, o różnej twardości i ukształtowaniu, co daje idealne wsparcie całemu ciału. Na specjalne zamówienie do łóżka dodawany jest również topper – cienka nakładka na materac wykonana z termoizolacyjnej pianki dodatkowo zwiększająca komfort łóżka. Ostatnim elementem łóżka Boxspring jest tapicerowane wezgłowie, które zapewnia doskonałą zasłonę przed chłodem ściany.

Łóżka Boxpring to nie tylko najwyższa jakość wykonania i wysokiej jakości kompozyty, to też – a może przede wszystkim –  piękny design. Łóżka kontynentalne to piękno samo w sobie. Idealnie sprawdzą się w luksusowych i nowoczesnych wnętrzach.

Sprawdź łóżka Boxspring w AAAA MEBLE https://aaaameble.pl/kategoria-produktu/lozka-do-sypialni/lozka-boxspring/

Zapisz

Udostępnij

O autorze