ŁÓŻKA BOXSPRING

EKSKLUZYWNE ŁÓŻKA DO SYPIALNI POLSKIEJ PRODUKCJI

Łóżka BoxspringŁóżka do sypialniŁóżka tapicerowane

Łóżko hotelowe do Twojej sypialni!

Łóżko hotelowe do Twojej sypialni!

Marzysz o pięknej, gustownej sypialni i chcesz, aby aranżacja wprawiała w szczery zachwyt? Szukasz łóżka, które będzie nie tylko wygodne, ale też eleganckie niczym z najbardziej ekskluzywnych apartamentów hotelowych? Jeśli pomyślałeś „tak!” to nasze łóżka tapicerowane są dla Ciebie idealną propozycją. Przekonaj się! Pomyśl jak pięknie wyglądałaby Twoja sypialnia, gdyby w jej centralnym miejscu stało gustowne łóżko hotelowe…

Łóżko hotelowe – co je wyróżnia?

Słysząc „łóżko hotelowe” od razu mamy przed oczami pięknie tapicerowane, wysokie łóżka z zagłówkami, okryte ekskluzywną narzutą i poduszkami… Wyobrażamy sobie jak wygodnie jest spędzić na nich noc, jak bardzo można się zrelaksować po intensywnym dniu.

Łóżka hotelowe łączą piękno z wygodą. Muszą być solidnie wykonane – w końcu każdego dnia mają zapewniać komfort i wygodę gościom. Mają specjalną budowę i odpowiednią wysokość (poziom spania znajduje się ok 60 cm powyżej podłogi, co ułatwia wstawanie i jest po prostu higieniczne). Łóżka hotelowe przykuwają uwagę również pięknie tapicerowanymi, pikowanymi zagłówkami, które pełnią nie tylko dekoracyjną rolę – wezgłowie umożliwia zajęcie wygodnej pozycji siedzącej lub półleżącej (można się o nie oprzeć bez podpierania poduszkami), ociepla wnętrze i dodatkowo chroni ścianę przed zabrudzeniami.

Tapicerowane wezgłowie w łóżku hotelowym

Łóżko hotelowe wyposażone jest w najlepszy jakościowo materac bonelowy lub sprężynowy, zazwyczaj stosowany jest materac strefowy – to on zapewnia idealne wsparcie sylwetki na całej długości (sprężyny podzielone są na 7 stref, każdy segment pracuje niezależnie od siebie, dzięki czemu materac się nie zniekształca i gwarantuje komfortowy sen niezależnie od wagi ciała). Podstawę łóżka stanowi skrzynia ze sprężynami (dodatkowym materacem), której zadaniem jest utrzymywanie materacy właściwych w stałej pozycji.

Łóżka tapicerowane z wezgłowiem – na zamówienie, specjalnie dla Ciebie

Możesz spełnić swoje marzenia i stworzyć sypialnię, która w niczym nie będzie ustępować luksusowym apartamentom. Nasza kolekcja Boxspring to duże łóżka hotelowe, które produkujemy na zamówienie również dla klientów indywidualnych – sam decydujesz o wielkości, wyglądzie, rozmiarze czy rodzaju materaca, a my wyprodukujemy je dla Ciebie dokładnie według Twoich wytycznych. Czy wiesz, że na nasze łóżka nie otrzymaliśmy dotąd żadnej reklamacji? To najlepszy dowód na to, że są one najwyższej jakości. A żeby ułatwić Ci wybór materiału prześlemy Ci próbki tkanin za darmo – będziesz mógł na żywo sprawdzić kolory, porównać struktury materiału, dotknąć i przekonać się, czy wybrana struktura odpowiada Twoim preferencjom

W naszym sklepie możesz zamówić duże łóżko hotelowe do swojej sypialni, tapicerowane ręcznie wybraną przez siebie tkaniną (zobacz dostępne materiały i zamów darmowe próbki>>). W konfiguratorze wybierz wielkość łóżka, rodzaj tkaniny i kolor, rodzaj materaca. Możesz dodatkowo domówić topper (cienki wierzchni materac), zestaw eleganckich poduszek i pasujące do łóżka szafki nocne (ze szklanymi nakładkami, tapicerowane tą samą tkaniną co łóżko, z szufladą lub półką do wyboru). Jeśli chcesz zamówić duże łóżko małżeńskie możesz dobrać dwa różne materace – będą one umieszczone razem w specjalnym pokrowcu. Dzięki temu obie śpiące na łóżku osoby będą miały materac dobrze dobrany do swoich potrzeb, a przecież dobry materac to podstawa zdrowego snu!

Tutaj możesz zobaczyć proponowane przez nas łóżka hotelowe tapicerowane>> i zamówić je dla siebie do swojej sypialni.

Udostępnij

O autorze