Łóżko kontynentalne i szafka nocna

Elegancka sypialnia to marzenie każdej osoby, bo każdy chce się czuć maksymalnie komfortowo w swojej domowej oazie spokoju. Tylko w harmonijnym miejscu można się całkowicie odprężyć i wypocząć. Jak dobrać meble do sypialni? Jakie łóżko zagwarantuje zdrowy sen i jednocześnie doda szyku i elegancji aranżacji? Dlaczego warto postawić na zestaw mebli (łóżko i szafki nocne)? Przeczytaj nasz artykuł.

Łóżko do eleganckiej sypialni – wybierz łóżko kontynentalne

Eksperci są zgodni – do eleganckich aranżacji sypialni najlepiej pasuje łóżko kontynentalne z wysokim, tapicerowanym wezgłowiem. To ono sprawia, że wnętrze nabiera luksusowego wręcz wymiaru. Jest wysokie i wyposażone w piękne wezgłowie tapicerowane elegancką ekoskórą lub tkaniną.

Łóżko kontynentalne to nie tylko piękny wygląd. To przede wszystkim gwarancja wygody – wyposażone jest w materac strefowy, osadzony na stabilnej skrzyni ze sprężynami.

Aranżacja sypialni

Łóżko kontynentalne w zestawie z szafką nocną – meble obite ekoskórą

Dowiedz się więcej o łóżkach kontynentalnych i poznaj wszystkie zalety: http://lozkaboxspring.pl/lozka-kontynentalne-z-wezglowiem-co-warto-wiedziec/

Szafki nocne do sypialni

Ustawienie szafek nocnych po obu stronach łóżka to nie tylko pomysł na dekorację sypialni. To również sposób na podniesienie komfortu swojego wypoczynku. Warto wybrać szafki z szufladami, które wykonane są w tym samym stylu co łóżko i obite takim samym materiałem. Taki zestaw sprawi, że sypialnia będzie wyjątkowo elegancka, a przy tym funkcjonalna – szafka nocna to miejsce na lampkę, budzik, książkę czy kubek z gorącą herbatą.

Łóżko kontynentalne w sypialni

Zestaw białych mebli do sypialni – łóżko kontynentalne i szafka nocna

Łóżko i szafki nocne do sypialni – jaki kolor wybrać?

Sypialnia to miejsce na relaks i wypoczynek, w związku z tym projektanci sugerują, by rządziły w niej kolory neutralne i stonowane. Delikatne beże, subtelne szarości i inne pastelowe odcienie pomogą się odprężyć po ciężkim dniu. Wstawienie do sypialni łóżka i szafek nocnych w tym samym kolorze to sposób na zachowanie harmonii.

Łóżka kontynentalne i szafki nocne mogą być obite elegancką ekoskórą w kolorze czarnym, szarym lub białym. To ponadczasowe i uniwersalne odcienie, które sprawdzą się zarówno w nowoczesnych aranżacjach, jak i tych bardziej tradycyjnych.

Sprawdź ceny ŁÓŻEK KONTYNENTALNYCH i SZAFEK NOCNYCH http://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Elegancka sypialnia - aranżacja

Piękne czarne łóżko z wezgłowiem w komplecie z szafkami nocnymi

Zestawy mebli do sypialni (łóżko i szafki nocne) tapicerowane trwałą i przyjemną w dotyku tkaniną dostępne są w kolorze antracytowym, beżowym i szarym.

Szafka nocna w sypialni

Szafka nocna obita estetycznym materiałem