Łóżko tapicerowane do sypialni – wszystko co musisz wiedzieć

Łóżka tapicerowane Boxspring

Wybór łóżka do sypialni nie jest prosty – to inwestycja na lata! Od rodzaju i jakości łóżka zależy nasze dobre samopoczucie każdego dnia, jakość snu i wypoczynku. Jakie łóżko wybrać? Tradycyjne ze stelażem czy może łóżko tapicerowane z zagłówkiem?

Jesteśmy jedynym polskim producentem łóżek Boxspring, które wyróżnia spośród innych dostępnych na rynku specjalna budowa – w przeciwieństwie od łóżek kontynentalnych mają one minimum dwa materace. Pierwszy materac stanowi podstawę całego łóżka i znajduje się w specjalnej skrzyni (we wspomnianych łóżkach kontynentalnych skrzynia ta jest pusta) – to on gwarantuje doskonałe wsparcie dla ciała, utrzymuje materac właściwy stale w jednej pozycji, zapobiega wgnieceniom i odkształceniom.

Na skrzyni ze sprężynami umieszczony jest materac – możesz wybrać jego rodzaj, stopień twardości. W dużych łóżkach małżeńskich znajdują się dwa osobne materace, umieszczone w jednym pokrowcu (dzięki któremu materace nie rozjeżdżają się, nie tworzy się między nimi przestrzeń) – takie rozwiązanie jest optymalne, ponieważ obie osoby mogą mieć materac idealnie dopasowany do swojego ciała, potrzeb i preferencji.

Na materac właściwy polecamy topper – cienki materac piankowy, który jeszcze bardziej poprawia komfort snu. Co ważne, topper można w każdej chwili przewietrzyć, wyprać mu pokrowiec – to bardzo ważne w kontekście higieny i czystości.

Szczyt główny łóżka stanowi piękne wezgłowie, które pełni nie tylko rolę dekoracyjną – chroni ono również ścianę za łóżkiem przed zabrudzeniem, a także umożliwia zajęcie wygodnej pozycji siedzącej czy półleżącej. Wygląd zagłówka możesz wybrać – może być gładkie lub w dowolny sposób pikowane.

Łóżka tapicerowane – rodzaje tkanin obiciowych

Łóżka tapicerowane Boxspring produkujemy na zamówienie – w dwa tygodnie (najszybciej na polskim rynku). To Ty decydujesz o wszystkim – wykonamy dla Ciebie dokładnie takie łóżko, o jakim marzysz. Oprócz modelu i wyglądu wezgłowia, wielkości (możesz wybrać jeden z dostępnych rozmiarów lub zamówić łóżko w niestandardowym wymiarze), rodzaju i twardości materaca, możesz wybrać również rodzaj tkaniny obiciowej i jej kolor – proponujemy ogromną paletę barw różnego rodzaju materiałów tapicerskich.

Współpracujemy z najlepszymi producentami tkanin obiciowych – mamy pewność ich najwyższej jakości, wytrzymałości i solidności. Znajdziesz u nas materiały tradycyjne, jak i tkaniny o zwiększonej odporności na zabrudzenia i zaplamienia.

Więcej o rodzajach i kolorach tkanin obiciowych znajdziesz TUTAJ>>

Poniżej zdjęcia przykładowych materiałów, które wykorzystujemy do produkcji łóżek tapicerowanych na zamówienie. Wiemy, że wybór nie jest prosty, dlatego oferujemy próbki tkanin obiciowych za darmo – wybierz interesujący Cię rodzaj materiału i kolory, wyślemy do Ciebie próbki w 24H. Będziesz mógł na żywo zobaczyć kolor, dotknąć materiału, przyłożyć go do mebli czy ścian i upewnić się, czy jest odpowiedni. Zamów darmowe próbki>>

Zamów łóżko tapicerowane!

Jeśli marzysz o pięknym, wygodnym i komfortowym łóżku do sypialni – czekamy na Twój kontakt. Możesz do nas zadzwonić lub napisać, porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Łóżko tapicerowane możesz też zamówić w naszym sklepie, korzystając z prostego konfiguratora – wystarczy, że wybierzesz model a w karcie produktu znajdziesz wszystkie inne parametry do wyboru.

Zobacz wszystkie modele łóżek tapicerowanych Boxspring>>