Łóżko tapicerowane z pojemnikiem i materacem – zrobimy je dla Ciebie!

Łóżko tapicerowane granatowe

Marzy Ci się duże łóżko tapicerowane z pojemnikiem i materacem w zestawie? Mamy dla Ciebie coś więcej! Najszybszy czas realizacji (w 2 tygodnie), szybka i zawsze darmowa dostawa, bardzo staranne wykonanie z solidnych i trwałych materiałów, a do tego darmowe próbki tkanin obiciowych – brzmi ciekawie? To nie wszystko! Dodajmy do tego jeszcze informację, że przez lata działalności nie otrzymaliśmy ANI JEDNEJ REKLAMACJI na nasze łóżka. Jeśli więc szukasz idealnego łóżka tapicerowanego do sypialni – jesteś w dobrym miejscu. Pozwól, że przedstawimy Ci najciekawsze modele i opowiemy o tym, jak powstają nasze łóżka tapicerowane na zamówienie.

Zalety łóżek tapicerowanych Boxspring

 • Specjalna konstrukcja – podstawą łóżka jest skrzynia wypełniona solidnymi sprężynami, która podtrzymuje materac właściwy.
 • Szyta ręcznie tapicerka – z troską o każdy detal i szczegół.
 • Atrakcyjne wezgłowia, ponadprzeciętny design nadające wnętrzu wyjątkowego wymiaru elegancji.
 • Wyższy poziom spania niż w przypadku tradycyjnych łóżek – większa higiena snu.
 • W przypadku łóżek małżeńskich można wybrać dwa różne materace, które będą umieszczone w jednym pokrowcu (każda osoba ma dobrze dobrany do swoich potrzeb materac, a pokrowiec zapobiega ich rozjeżdżaniu się).
 • Każdy model łóżka Boxspring można zamówić w wersji z pojemnikiem na pościel.
 • Do łóżka oferujemy dodatkowe elementy – szafki nocne tapicerowane tym samym materiałem, zestawy poduszek, materac dodatkowy „topper”.

Zobacz wszystkie modele: ŁÓŻKA TAPICEROWANE BOXSPRING>>

Dlaczego warto zamówić łóżko tapicerowane z pojemnikiem i materacem właśnie u nas?

Nasze łóżka tapicerowane trafiają do domów, hoteli i innych obiektów nie tylko w całej Polsce, ale też i poza granicami – są cenione za walory estetyczne, solidną konstrukcję i przede wszystkim komfort snu, jaki zapewniają na wiele lat. Produkcją łóżek do sypialni i łóżek hotelowych zajmujemy się od 2012 roku i przez te wszystkie lata działalności z naszej fabryki wyjechały setki zamówień, a fakt że przy takich ilościach nie otrzymaliśmy żadnej reklamacji jest dla nas ogromnym powodem do dumy. Same pozytywne opinie i setki zadowolonych klientów to owoce naszej codziennej pracy, stawiania jakości i troski o detale na pierwszym miejscu.

Doskonale wiemy, że wybór łóżka do sypialni nie jest prosty, dlatego zawsze służymy doradztwem i pomocą w doborze odpowiedniego modelu i materaca. Aby ułatwić wybór tkaniny i koloru, umożliwiamy naszym klientom zamówienie darmowych próbek – dzięki temu można na żywo porównać wybrane odcienie, dotknąć materiału, sprawdzić ich jakość.

Zobacz dostępne materiały i zamów darmowe wzorniki>>

Darmowe próbki tkanin

Jak zamówić łóżko tapicerowane z pojemnikiem w naszym sklepie?

To bardzo proste – możesz skorzystać z formularza na naszej stronie TUTAJ>> lub skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. W naszym sklepie znajdziesz kilkadziesiąt modeli łóżek tapicerowanych – wybierz ten, który podoba Ci się najbardziej i w nim możesz skonfigurować zamówienie pod swoje potrzeby.

W karcie produktu wybierz:

 • Wielkość, rozmiar łóżka – standardowa długość łóżka tapicerowanego to 200 cm. Wybierz szerokość spośród dostępnych opcji zaznaczając odpowiednią wartość.
 • Rodzaj materiału obiciowego – w tej zakładce znajdziesz kilkanaście różnych materiałów obiciowych, od plecionek i welurów, po ekologiczną skórę. Jeśli zależy Ci na tkaninie o wysokiej odporności na przenikanie cieczy, wybierz materiał oznaczony odpowiednią ikonką.
 • Kolor tkaniny obiciowej – każdy z powyższych rodzajów tkanin dostępny jest w szerokiej palecie kolorów. Pamiętaj, że możesz najpierw zamówić darmowe próbki.
 • Topper – zaznacz, jeśli chcesz zamówić łóżko z dodatkowym materacem wierzchnim (nakładka chroni materac właściwy przed zabrudzeniami, podwyższa komfort snu i zapewnia większą higienę). Opcja dodatkowa.
 • Rodzaj materaca – bonellowy lub kieszeniowy (sprężyny podzielone są w nim na 7 specjalnych stref).
 • Twardość materaca (H2 – dla osób o wadze do 60 kg, H3 – dla osób o wadze powyżej 60 kg).
 • Zestaw poduszek – opcja dodatkowa.
 • Szafki nocne – opcja dodatkowa.
Duże łóżka Boxspring
Łóżko Boxspring Wood – na drewnianej podstawie
Nowoczesne łóżko tapicerowane Olivia
Łóżko tapicerowane Olivia – nowość w naszym sklepie
Łóżko hotelowe
Duże łóżko tapicerowane białe z pikowanym wezgłowiem

Może zainteresować Cię również: Wysokie łóżka do sypialni – najbardziej komfortowe modele>>