Łóżko z obitym wezgłowiem – inspiracje

Łóżko z pikowanym zagłówkiem białe

Nowoczesne wzornictwo, niebanalny design i dbałość o detale – te trzy cechy wyróżniają łóżka kontynentalne z obitym wezgłowiem. Ich przepiękny wygląd sprawia, że cieszą się ogromną popularnością. Jeśli podobają ci się łóżka z tapicerowanym zagłówkiem pamiętaj, że zostały zaprojektowane tak, by nie tylko nadać sypialni wyjątkowego charakteru, ale przede wszystkim zapewnić zdrowy sen i komfortowy wypoczynek.

Łóżko z tapicerowanym wezgłowiem bardzo dobrze prezentują się w aranżacjach utrzymanych w różnym stylu. Zobacz, jak doskonale wyglądają łóżka kontynentalne z wysokim zagłówkiem i zainspiruj się!

Sprawdź ceny ŁÓŻEK Z OBITYM WEZGŁOWIEM  http://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Łóżko do sypialni w stylu skandynawskim

Podobają ci się jasne wnętrza w skandynawskim stylu? Wybierz piękne łóżko tapicerowane w białym kolorze, które będzie świetnym uzupełnieniem takiej aranżacji. Białe pikowane wezgłowie łóżka dodatkowo rozjaśni wnętrze i nieco ociepli, dzięki czemu twoja sypialnia będzie miejscem idealnym do wypoczynku i relaksu.

Łóżko z obitym wezgłowiem białe

Łóżko do sypialni w stylu nowoczesnym

W nowoczesnej sypialni świetnie sprawdzi się łóżko z tapicerowanym wezgłowiem w kolorze antracytowym lub szarym. To propozycja dla osób, które lubią zdecydowane aranżacje i nie boją się oryginalnych rozwiązań. Pamiętaj, by udekorować łóżko narzutą w ulubionym kolorze lub poduszkami ozdobnymi z ciekawym motywem graficznym.

Łóżko kontynentalne z tapicerowanym wezgłowiem szare

Łóżko do sypialni w stylu glamour

W sypialni w stylu glamour rządzi błysk i przepych. To miejsce, w którym na pierwszy rzut oka widać zamiłowanie domowników do luksusu i elegancji na najwyższym poziomie. Łóżko w sypialni w stylu glamour to zdecydowanie najważniejszy element aranżacji – wybierz piękne łóżko z wysokim wezgłowiem w czarnym kolorze, dopasuj do niego satynową pościel, a na szafkach nocnych postaw oryginalne lampki i dekoracje.

Poznaj ZALETY ŁÓŻEK KONTYNENTALNYCH http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/lozko-kontynentalne-komfort-piekno-i-wygoda/

Łóżko z tapicerowanym wezgłowiem czarne

 

Zapisz

Zapisz