Masz małą sypialnię i brakuje Ci miejsca do przechowywania prześcieradła, kołdry, poduszek? A może masz dużą sypialnię, ale urządzoną w minimalistycznym stylu, nie lubisz dużych szaf, komód, wnętrze ma wypełnić duże łóżko z szafkami nocnymi. W takiej sytuacji łóżko z pojemnikiem na pościel jest dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Kiedy wybrać łóżko z pojemnikiem na pościel?

 • Gdy Twoja sypialnia jest mała, wąska, ciasna. Nie masz miejsca, by wstawić dużą szafę, która pomieści pościel.
 • Gdy Twoja sypialnia urządzona jest w stylu minimalistycznym – pusta przestrzeń z dużym łóżkiem, szafkami nocnymi, dekoracjami, ale nie zagracona, koniecznie bez dużej szafy. Potrzebne Ci miejsce na pościel.
 • Jeśli uważasz, że za dnia pościel powinna być ukryta. Łóżko ma być ozdobą, z ładną narzutą, poduszkami dekoracyjnymi.
 • Jeśli lubisz jeść na łóżku, masz małe dzieci, zwierzaki, które uwielbiają spać na łóżku. Pojemnik na pościel to świetna ochrona przez zabrudzeniem, plamami, kurzem.
 • Jeśli potrzebujesz przechowalni dla innych rzeczy, które chcesz mieć pod ręką w sypialni. Może to być bielizna, ubrania, ulubione książki, rzadko używane rzeczy czy zabawki (jeśli dzieci uwielbiają się bawić w sypialni).

Łóżko z pojemnikiem na pościel otwierane od góry

 

Łóżko z pojemnikiem na pościel to przede wszystkim poręczna, dodatkowa przestrzeń

Na co zwracać uwagę, wybierając łóżko z pojemnikiem na pościel?

 • Chcesz duży schowek, wybierz duże łóżko z pojemnikiem na pościel. Masz do dyspozycji dużą, bo całą przestrzeń pod powierzchnią spania. Im większe łóżko, tym większy pojemnik na pościel.
 • Pojemnik otwierany od góry nie potrzebuje dodatkowego miejsca, więc możesz śmiało aranżować przestrzeń wokół łóżka.
 • Nie zapominaj też o innych zaletach łóżek. Nie podchodź do tego w taki sposób: łóżko ma duży pojemnik na pościel, to super, kupuję. Bardzo istotna jest również wygoda łóżka, trwałość, jakość materiałów, solidność wykonania itd.

Łożka tapicerowane z pojemnikiem na pościel – z darmową dostawą

Mamy do zaproponowania łóżka tapicerowane przytulnym i eleganckim zamszem, nubukiem, plecionką w 130 najmodniejszych kolorach lub ekoskórą. Tapicerka jest trwała, odporna na przetarcia, łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości.

Wszystkie łóżka z pojemnikiem na pościel wysyłamy ZA DARMO. Pojemnik w cenie łóżka, bez dopłaty. Sprawdź ceny łóżek z pojemnikiem na pościel https://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Łóżka z pojemnikiem na pościel, z darmową dostawą

Darmowe próbki materiałów

Zamów za darmo próbkę materiału. Zobacz kolor na żywo, dotknij, przyłóż do mebli, dobierz do koloru ścian. Zależy nam, byś dokonał najlepszego wyboru. Przejdź do sklepu i  wybierz szerokość łóżka, materac, materiał i kolor – pojawi się komunikat: zamów próbki za darmo. Możesz zamówić kolejną próbkę, kontynuując zakupy.

Darmowe próbki materiałów łóżka z podajnikiem na pościel

 

Łóżka z pojemnikiem na pościel paleta kolorów

 

Wysokie i duże łóżka do sypialni

U nas kupisz wysokie i duże łóżka do sypialni. Dostępne są zarówno w standardowych wymiarach 90 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm oraz nietypowych: 200 x 200 cm. Powyżej 2 metrów (2,10, 2,20 m za dopłatą). Wysokość łóżka do 70 cm (dodatkowo płatne).

Łóżko do sypialni 90 x 200 z pojemnikiem

Łóżko do sypialni 90 x 200

 

Łóżko do sypialni 120 x 200 z pojemnikiem

Łóżko do sypialni 120 x 200

 

Łóżko do sypialni 140 x 200 z pojemnikiem

Łóżko do sypialni 140 x 200

 

Łóżko do sypialni 160 x 200 z pojemnikiem

Łóżko do sypialni 160 x 200

 

Łóżko do sypialni 180 x 200 z pojemnikiem

Łóżko do sypialni 180 x 200

Łóżko do sypialni 200 x 200 z pojemnikiem

Łóżko do sypialni 200 x 200

 

Każde łóżko z naszego sklepu może mieć pojemnik na pościel

Uwaga! Łóżko nie ma pojemnika na pościel, ale jest możliwość zamówienia z dopłatą.

Budowa łóżka z pojemnikiem na pościel

U nas tylko oryginalne łóżka Boxspring. Świadczy o tym ich budowa. U nas są zawsze 2 materace, skrzynia ma sprężyny Bonell. Tanie łóżka mają tylko 1 materac, w tym cienki i prosty, a skrzynia jest pusta lub posiada tańsze sprężyny.

 • Na samym dole znajduje się pojemnik na pościel (podnoszony do góry, bez dopłaty).
 • Skrzynia ze sprężynami bonellowymi.
 • Materac. Mamy 2 rodzaje materacy: TTFK – kieszeniowy 7-strefowy (2 rodzaje twardości H2 – do 60 kg, H3 – powyżej 60 kg) i bonellowy sprężynowy (2 rodzaje twardości H2 – do 60 kg, H3 – powyżej 60 kg).
 • Wezgłowie, czyli tapicerowany szczyt górny.

Możesz zamówić tapicerowane łóżko bez materaca lub bez zagłówka.
Możesz też zamówić szafkę nocną dopasowaną do każdego stylu łóżka.