Nowoczesne łóżka do sypialni z wysokim wezgłowiem

Niezwykle stylowe i eleganckie nowoczesne łóżka tapicerowane to niezbędny element każdej luksusowej sypialni, urządzonej z troską o każdy szczegół. Przepięknie prezentujące się wysokie wezgłowie łóżek kontynentalnych wpisuje się w najnowsze trendy i doskonale podkreśla zarówno nowoczesną, jak i tradycyjną aranżację.

Nowoczesne łóżko tapicerowane stanowić może główny punkt aranżacji wnętrza, ponieważ swoim niebanalnym wyglądem przykuwa uwagę i wzbudza zachwyt. Łóżka kontynentalne do sypialni dostępne są w różnych kolorach, najmodniejszych i uchodzących za najelegantsze. Możesz zdecydować się na obicie z trwałej tkaniny lub ekologicznej, wytrzymałej skóry.

Nowoczesne łóżka tapicerowane do sypialni

Możesz stworzyć komplet idealny, stawiając obok łóżka tapicerowane szafki nocne ze szklanymi nakładkami. Taki zestaw będzie nie tylko elegancki, ale przede wszystkim funkcjonalny – w pojemnych szufladach szafek zmieścisz wszystkie osobiste rzeczy, książkę do lektury przed snem czy telefon komórkowy, a szklane nakładki ochronią blaty przed zachlapaniem i zarysowaniem.

Szafki nocne do nowoczesnej sypialni

Sprawdź cenę NOWOCZESNEJ SZAFKI NOCNEJ DO SYPIALNI http://www.aaaameble.pl/szafka-nocna-701-28-skoropodobna

Nowoczesne łóżka do sypialni

Jeśli chcesz stworzyć sypialnię idealną, która będzie miejscem pod każdym względem doskonałym i gwarantującym maksymalny relaks, zdecyduj się na wysokie łóżko kontynentalne z wezgłowiem i  wysokiej jakości materacem.

Nowoczesne łóżko do sypialni zapewni nie tylko przyjemny sen, ale również maksymalną wygodę podczas wstawania czy kładzenia się na materacu. Tapicerowane wezgłowie chroni ścianę przy łóżku przed zabrudzeniami i jest jednocześnie wygodnym wsparciem dla pleców podczas siedzenia.

Tapicerowane łóżka do sypialni

Łóżka kontynentalne Boxspring:

  • mają niepowtarzalny i elegancki wygląd,
  • wyposażone są w 7-strefowy, niezwykle wygodny materac,
  • są wysokie, co ułatwia kładzenie się i wstawanie,
  • wyposażone są w wysokie wezgłowie,
  • zapewniają maksymalnie komfortowy wypoczynek i zdrowy sen.

Przeczytaj też o CENACH ŁÓŻEK KONTYNENTALNYCH http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/lozko-kontynentalne-ceny/

Nowoczesne łóżka do sypialni składają się z solidnej skrzyni ze sprężynami stojącej na nóżkach i umieszczonego na niej 7-strefowego materaca. Dzięki specjalnie ukształtowanym strefom o zróżnicowanej twardości oraz solidnym sprężynom, materac zapewnia doskonałe wsparcie dla całego ciała i pozwala na zdrowy sen, bez obciążania kręgosłupa.

Dodatkową zaletą nowoczesnych łóżek do sypialni jest wierzchnia nakładka na materac, wykonana z termoelastycznej pianki, która poprawia jakość snu i wygodę.

Sprawdź ceny NOWOCZESNYCH ŁÓŻEK DO SYPIALNI http://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Nowoczesne łóżka do sypialni

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz