Nowoczesne łóżka do sypialni

Tapicerowane łóżka do sypialni

Idealna sypialnia to taka, w której będziesz mógł się całkowicie odprężyć i odpocząć. Miejsce doskonałe pod każdym względem – funkcjonalne i wygodne, a przy tym eleganckie i luksusowe. Jeśli dobrze przemyślisz całą aranżację, wybierzesz funkcjonalne meble i nowoczesne łóżko z wysokim wezgłowiem sprawisz, że twoja sypialnia będzie miejscem wyjątkowym i idealnym do relaksu po aktywnym dniu.

Zastanów się, jakimi kolorami lubisz się otaczać, jakie barwy wpływają na ciebie kojąco i uspokajająco. Aranżując sypialnię pamiętaj o tym, jak ważna jest psychologia koloru – postaraj się tak dobrać meble, tekstylia i dodatki, aby razem tworzyły spójną i harmonijną całość.

Nowoczesne łóżka do sypialni z wysokim wezgłowiem dostępne są w obiciu z tkaniny (w kolorach beżowym, białym i antracytowym) oraz materiału skóropodobnego (w kolorach białym, czarnym i szarym). Masywne łóżka kontynentalne w modnych kolorach stanowią piękną ozdobę każdej sypialni i są jednocześnie gwarantem zdrowego snu i wypoczynku na najwyższym poziomie.

Łóżka kontynentalne z obiciem z tkaniny

Trwała i elegancka tkanina w kolorze antracytowym, beżowym i szarym.

Kolory łóżek do sypialni z obiciem skóropodobnym

Materiał skóropodobny w kolorze białym, czarnym i szarym.

Zobacz NOWOCZESNE ŁÓŻKO DO SYPIALNI http://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-996-41-skoropodobne

Czarne łóżko do sypialni

Nowoczesne łóżka do sypialni – komfort i elegancja

Dlaczego warto zdecydować się na łóżko kontynentalne? Nie tylko ze względu na ponadczasowy i niezwykle elegancki wygląd – musisz wiedzieć, że wysokie łóżka do sypialni są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i solidne. Wysokość łóżka ułatwia zmianę pozycji, co doceniają przede wszystkim osoby starsze lub cierpiące na problemy zdrowotne.

Łóżka kontynentalne do sypialni:

  • są wysokie, co znacznie ułatwia zmianę pozycji z pionowej na poziomą,
  • wyposażone w wygodny materac,
  • mają eleganckie i praktyczne wezgłowie,
  • obite są trwałą i wysokiej jakości tkaniną lub materiałem skóropodobnym,
  • są stylowe i mają piękny design.

Sprawdź ŁÓŻKO DO SYPIALNI BIAŁE http://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-998-41skoropodobne

Białe łóżko z wezgłowiem do sypialni

Nowoczesne łóżka do sypialni Boxspring wyróżnia niezwykle wygodny, specjalny materac. Jest on podzielony na 7 stref o zróżnicowanej twardości, zapewniającej całej sylwetce idealne wsparcie. Materac umieszczony jest na solidnej skrzyni ze sprężynami i przykryty cienkim materacem z termoelastycznej pianki.

Sprawdź wszystkie NOWOCZESNE ŁÓŻKA DO SYPIALNI http://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz