Piękna i komfortowa sypialnia – inspiracje, pomysły, porady

Duże łóżko małżeńskie

Nie masz pomysłu na swoją sypialnię? Mamy dla ciebie sporą dawkę inspiracji – opowiemy o zaletach wysokich łóżek z wezgłowiem i pokażemy modne meble do sypialni (białe, o wysokim połysku, w minimalistycznym wydaniu).

Duże łóżko małżeńskie niezastąpione w każdej sypialni

Białe, czarne, brązowe – niezależnie od tego, jaki kolor łóżka chcesz mieć pamiętaj, by zwrócić szczególną uwagę przede wszystkim na jego wykonanie. Łóżko po prostu musi być przede wszystkim wygodne. To od jego konstrukcji i materaca zależy twoje samopoczucie każdego ranka. Inwestycja w dobrej jakości i odpowiedniej wielkości łóżko to inwestycja w twoje zdrowie i komfortowy wypoczynek każdej nocy.

Największą popularnością cieszą się duże łóżka małżeńskie z wysokim wezgłowiem. Dlaczego akurat z zagłówkiem? Dlatego, że nie tylko prezentują się luksusowo, ale przede wszystkim umożliwiają odpoczynek również w pozycji siedzącej, w związku z czym wieczorna lektura książek czy oglądanie filmu będzie prawdziwą przyjemnością. Możesz oddawać się relaksowi bez obciążania kręgosłupa i zająć wygodną pozycję bez konieczności podkładania pod plecy niezliczonej ilości poduszek.

Wysokie łóżka z wezgłowiem (tzw. łóżka kontynentalne) dostępne są w wielu różnych wariantach. Możesz wybrać łóżko obite tkaniną, ekoskórą lub przyjemnym w dotyku welurem. Wezgłowie może być gładkie lub finezyjnie pikowane.

Duże łóżko do sypialni nowoczesne

Łóżko małżeńskie z oryginalnym wezgłowiem

Łóżko kontynentalne z pikowanym wezgłowiem

Łóżko małżeńskie obite skórą ekologiczną

Duże łóżko małżeńskie białe

Łóżko w stylu amerykańskim – białe, z wysokim zagłówkiem

Tutaj możesz zobaczyć inne modele łóżek do sypialni: https://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Meble do sypialni: białe o wysokim połysku lub z drewnem – hit ostatnich sezonów

W ostatnich latach prawdziwym hitem są białe meble o wysokim połysku. Również w sypialniach – aranżacje ze śnieżnobiałymi meblami podbijają serca Polaków. Lśniące tafle mebli sprawiają, że nawet niewielkie pomieszczenie wydaje się większe, przestronniejsze. A styl? Nadal rządzi minimalizm i skandynawskie klimaty (biel, ciepłe drewno, naturalne dodatki).

W sypialni obowiązkowo musi się znaleźć wygodne łóżko, szafa na ubrania, pojemna komoda. Do takiego podstawowego zestawu możesz dobrać zgrabną witrynę stojącą, a jeśli jesteś miłośnikiem wieczornych seansów – wstaw również szafki RTV.

Zobacz wszystkie szafki RTV, wybierz model do swojej sypialni: https://www.aaaameble.pl/szafki-rtv

Warto wybrać meble do sypialni z oświetleniem LED, które z powodzeniem zastąpi dodatkowe światło i stworzy niesamowity klimat. Możesz mieć oświetlenie w dowolnym kolorze i dopasować je do aranżacji.

Białe meble do sypialni

Szafa i komoda do sypialni – kolekcja mebli Phantasy