Poradnik: jakie łóżko małżeńskie kupić?

Łóżko małżeńskie

Sypialnia to bardzo ważne miejsce w domu, w którym spędza się bardzo dużo czasu. Odpowiedni wybór łóżka to kluczowa sprawa. Pod uwagę trzeba wziąć nie tylko wygląd, ale przede wszystkim rozmiar i rodzaj materaca, bo to one wpływają na komfort snu i wypoczynku.

Najpopularniejsze łóżka małżeńskie to te wymiarach 160 x 200 lub 180 x 200. Dużym uznaniem cieszą się łóżka w stylu amerykańskim, które swoim wyglądem przypominają łóżka z najdroższych apartamentów hotelowych.

Łóżka z wysokim wezgłowiem to kwintesencja stylu. Uwagę przyciąga przede wszystkim przepięknie pikowane wezgłowie, które oprócz walorów estetycznych pełni również funkcję praktyczną (umożliwia zajęcie wygodnej pozycji, chroni ścianę przed zabrudzeniem).

Łóżko małżeńskie musi mieć dobrej jakości materac – najlepszy jest strefowy, który gwarantuje komfortowy sen dwóch osób, nawet o bardzo dużej różnicy we wzroście i wadze. Materac strefowy ma wewnątrz specjalne sprężyny, nie wygniata się, dzięki czemu służyć będzie przez wiele lat.

Łóżko tapicerowane białe

Łóżko z wezgłowiem

Zobacz wszystkie ŁÓŻKA MAŁŻEŃSKIE TAPICEROWANE Z WEZGŁOWIEM https://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Łóżko małżeńskie i szafki nocne do idealnej sypialni

Zgrabne szafki nocne to meble nieocenione w sypialni. Ustawia się je po obu stronach łóżka, dzięki temu każdy z małżonków ma pod ręką miejsce na odłożenie książki, kubka z herbatą czy okularów, a w ich szufladkach można schować telefon czy leki.

Warto wybrać szafki nocne tapicerowane takim samym materiałem co łóżko – tkaniną lub ekoskórą. Taki komplet mebli wystarczy uzupełnić szafą na ubrania lub zgrabną komodą czy toaletką (jeśli masz osobną garderobę i nie potrzebujesz dodatkowego miejsca na odzież i bieliznę).

Przejdź do oferty: https://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring