Stylowe szafki nocne pasujące do łóżka tapicerowanego

Stylowe szafki nocne do sypialni

Sypialnia musi być nie tylko elegancka ale i bardzo funkcjonalna – aby zapewnić sobie odpoczynek i relaks na najwyższym poziomie musisz tak zorganizować przestrzeń, aby wszystko mieć zawsze pod ręką. Zastanawiałeś się zapewne nie raz na jakie meble do sypialni się zdecydować, aby ich wygląd pasował do całej aranżacji a kształt i forma podnosiły komfort użytkowania.

Idealnym rozwiązaniem jest postawienie przy wysokim łóżku odpowiedniej wielkości szafek nocnych – zadbaj jednak o to, aby wszystko razem tworzyło harmonijną i spójną całość. Dopasuj kolor szafek nocnych do tapicerki łóżka a sprawisz, że wnętrze będzie wyglądało wyjątkowo gustownie i elegancko.

Nowoczesne szafki nocne do łóżek Boxspring

Nowoczesne szafki nocne z obiciem i szklaną nakładką

Nowoczesne szafki nocne mają pojemne szuflady, w których przechowywać możesz książki do czytania przed snem, czasopisma, drobne kosmetyki czy pilota do sprzętu muzycznego i telewizora. Do praktycznej szuflady odłożyć możesz swój telefon czy tablet i mieć pewność, że nie będziesz musiał szukać go po przebudzeniu.

Zobacz WYSOKIE ŁÓŻKA KONTYNENTALNE»

Dużą zaletą szafek nocnych są szklane nakładki – nie tylko zabezpieczają one ich blaty przed uszkodzeniami czy poplamieniem poranną kawą, ale również podnoszą ich walory estetyczne, dodają szyku i elegancji. Dzięki nim szafki nocne są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, nie zbierają kurzu co jest istotne zwłaszcza w przypadku, gdy dokucza ci alergia.

Szafki nocne z pojemnymi szufladami

Praktyczne i funkcjonalne szafki nocne

Szafki nocne wykonane są z solidnych materiałów i obite zostały wytrzymałym materiałem lub ekoskórą dokładnie w takich samych kolorach co łóżka kontynentalne Boxspring, w związku z czym możesz mieć idealny zestaw mebli do sypialni.

Zalety szafek nocnych:

  • są bardzo praktyczne – mają pojemne szuflady na rzeczy, po które sięgasz rano lub wieczorem,
  • wyglądają niezwykle stylowo i mają nowoczesny design,
  • w zestawie ze szklaną nakładką, która chroni je przed zabrudzeniami a przy okazji wpływa na walory estetyczne,
  • dostępne w takich samych obiciach co łóżka Boxspring, co umożliwia stworzenie idealnego kompletu mebli do sypialni.

Zobacz cenę NOWOCZESNEJ SZAFKI NOCNEJ»

Zapisz

Zapisz