Sypialnia trendy 2017 – łóżko z wysokim wezgłowiem hitem!

Nowoczesne łóżka kontynentalne

Jeśli planujesz metamorfozę sypialni lub po prostu czeka cię przyjemny etap urządzania swojego nowego domu, z pewnością śledzisz nowinki wnętrzarskie i z niecierpliwością czekasz na prezentację najnowszych trendów w aranżacji. W urządzaniu salonu nadal prym wiedzie nowoczesny minimalizm, proste formy urozmaicone oryginalnymi dodatkami w przeróżnych kolorach, a jak jest z sypialnią?

I tutaj nie ma zaskoczenia – w nowym sezonie w aranżacji sypialni królują piękne wezgłowia wysokich łóżek kontynentalnych, które stanowią główny element przykuwający wzrok w wystroju wnętrza.

Nowoczesne wysokie łóżka kontynentalne z tapicerowanym wezgłowiem to nie tylko przepiękny wygląd – to przede wszystkim komfort i wygoda, a więc odpowiedź na potrzeby współczesnego zabieganego i aktywnego człowieka. Komfortowy materac gwarantujący zdrowy sen bez obciążenia kręgosłupa i powierzchnia spania znajdująca się ok. 60 – 70 cm powyżej podłogi to podstawa relaksu, wypoczynku i przede wszystkim – higienicznego snu.

Sprawdź NAJMODNIEJSZE ŁÓŻKA DO SYPIALNI http://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Modne łóżka kontynentalne z wysokim wezgłowiem – hit 2017

Nowy rok to rok kończący erę sterylnej bieli w sypialniach – w tym sezonie do wnętrz zagoszczą przyjemne w dotyku materiały, tapicerowane wezgłowia, plusz i ciepłe dodatki. W modnie urządzonej sypialni panuje harmonia pomiędzy dekoracjami a meblami, kolorami ścian i dodatków.

W 2017 roku projektanci wnętrz zalecają postawić na wprowadzenie naturalnych kolorów. Wybierając łóżko z wysokim wezgłowiem pamiętaj, że będzie stanowiło główny punkt wystroju wnętrza i to do jego koloru będziesz dopasowywał pozostałe odcienie, które znajdą się w sypialni.

lozko-z-wezglowiem-aranzacja

Łóżko kontynentalne w sypialni

 

nowoczesne-lozko-boxspring

Tapicerowane łóżka z wysokim wezgłowiem – trendy 2017

Nowoczesne łóżka do sypialni kolory

Podoba ci się wysokie łóżko z wysokim wezgłowiem? Wszystkie modele łóżek Boxspring dostępne są w dwóch wariantach i najmodniejszych w 2017 roku kolorach. Zdecyduj, czy wolisz eleganckie obicie z ekoskóry, czy może przyjemną w dotyku, wytrzymałą tkaninę?

Zobacz, jakie są najmodniejsze kolory łóżek do sypialni:

Łóżka Boxspring z tapicerką skóropodobną

Kolory łóżek z obiciem skóropodobnym

Nowoczesne łóżka do sypialni z obiciem materiałowym

Modne kolory łóżek Boxspring z obiciem materiałowym

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz