Eleganckie szafki nocne z szufladami do sypialni

Styl i wygląd wszystkich mebli powinien pasować do aranżacji sypialni – nie możesz pozwolić sobie na bylejakość w doborze nawet najmniejszych szczegółów, przez co wystrój będzie sprawiał wrażenie niespójnego i chaotycznego. Wybierając szafki nocne dopasuj je do swojego łóżka kontynentalnego i nowoczesnych mebli a sprawisz, że twoja sypialnia będzie miejscem harmonijnym, zachęcającym do odpoczynku i relaksu.

Szafki nocne stawia się najczęściej po obu stronach łóżka, w związku z czym ich wygląd musi się z nim dobrze komponować – wybierz szafkę z takim samym obiciem jak łóżko kontynentalne a stworzysz spójną, piękną aranżację. Ustaw na nich stylowe lampki nocne, budzik czy flakon z kwiatami, podkreśl ich subtelną urodę designerską ozdobą lub dekoracją.

Sprawdź ofertę STYLOWYCH ŁÓŻEK KONTYNENTALNYCH»

Funkcjonalne szafki nocne z pojemnymi szufladami zapewnią ci wygodę a przy okazji będą subtelnym dopełnieniem aranżacji. Możesz stworzyć swój własny zestaw mebli do sypialni dobierając kolor szafek nocnych do obicia łóżka.

Nowoczesne szafki nocne w modnych kolorach

Szafki nocne ze szklaną nakładką

Nowoczesne szafki nocne mają wpływ nie tylko na wystrój wnętrza, ale również na twoją wygodę. Powinny być funkcjonalne i praktyczne a zarazem ustawne i stabilne. Dzięki nim będziesz miał wszystko pod ręką – krem, książkę, ulubione czasopisma czy drobne przedmioty, po które sięgasz rano lub wieczorem.

Szklana nakładka szafek nocnych ułatwi ci utrzymanie ich w czystości i zabezpieczy przed zabrudzeniami. Nakładka stanowi ponadto element dekoracyjny, dzięki któremu meble prezentują się bardzo elegancko i stylowo.

Zobacz NOWOCZESNĄ SZAFKĘ NOCNĄ»

Elegancki zestaw - łóżko kontynentalne i szafka nocna

Zapisz

Zapisz