Oprócz tego, że posiadamy w naszej ofercie nowoczesne łóżka, służymy również naszym Klientom pomocą w kwestii aranżacji sypialni. Często nie są pewni, od czego powinni zacząć, projektując jej wnętrze. Mamy zatem kilka porad dla osób, które samodzielnie planują wystrój tej oazy spokoju i relaksu.

Walory estetyczne łóżka do spania

Jeżeli jest taka możliwość, proponujemy, by zacząć od ustalenia kolorystyki wnętrza. Dlaczego? W aaaameble.pl Klienci kupią łóżko z obiciem wybranym spośród kilku typów pokrycia oraz ponad 130 kolorów. Są zatem w stanie idealnie dopasować jego barwę do zaplanowanego wystroju sypialni. Mnogość barw, odcieni i ich nasycenia sprawia, że liczba możliwości jest ogromna! Również od przyjętego stylu zależeć będzie to, po jaki typ obicia nasi Klienci sięgną. Zamsz i nubuk są niezwykle eleganckie. Z kolei plecionka doskonale wpisuje się w założenia wnętrza odwołującego się w dużej mierze do natury.

Łóżka na wymiar – dopasowane do potrzeb

Uważamy, że wyposażenie sypialni należy zacząć od łóżka. Tym bardziej, jeżeli jest ono wykonywane na wymiar. Zajmuje ono największą przestrzeń i w zależności od pozostałej dostępnej powierzchni we wnętrzu, można dobrać inne meble, takie jak stolik nocny, toaletka czy fotel. Możliwość dopasowania wymiaru łóżka do indywidualnych potrzeb sprawia, że trafia do nas wiele osób, które potrzebują łóżko dla wysokich, o nietypowej długości. Dla niektórych również typowe łoże małżeńskie jest za wąskie, decydują się zatem na szerszy, bardziej komfortowy dla nich rozmiar. Jest dla nas źródłem satysfakcji to, że Klienci po długim czasie szukania produktu idealnego, trafiają do nas i otrzymują łóżko idealnie dobrane do ich indywidualnych preferencji.

Z zagłówkiem, czy bez?

Naszym flagowym produktem jest łóżko do sypialni z zagłówkiem. Jest to wygodny element, dzięki któremu można wygodnie poczytać książkę, siedząc w łóżku, ale też odizolować je od ściany. Posiada on również walory dekoracyjne, zwłaszcza gdy jest to zagłówek pikowany. Zanim jednak dokona się wyboru, warto zadecydować, czy jest to element, który odpowiada indywidualnym potrzebom Klienta. Niektórzy łóżko bez zagłówka uważają za bardziej praktyczne lub mają własny pomysł na wykonanie oparcia w sypialni. Dlatego wszystkie pozycje z naszej oferty w sklepie aaaameble.pl można zamówić z zagłówkiem, podwyższonym zagłówkiem lub bez niego. W ten sposób dopasowujemy się do planów aranżacji sypialni naszych Klientów.