Wysokie łóżka z wezgłowiem – elegancja i szyk

Łóżko kontynentalne

Marzysz o eleganckiej i komfortowej sypialni? Wybierz wysokie tapicerowane łóżko z wezgłowiem – to ono sprawi, że wnętrze nabierze luksusowego wymiaru i da gwarancję maksymalnego komfortu i wypoczynku.

Łóżka kontynentalne kojarzą się z luksusowymi apartamentami i dobrymi hotelami. Na uwagę zasługują nie tylko za sprawą wyjątkowo eleganckiego wyglądu, ale również funkcjonalności. Wyposażone są w wysokiej jakości materac, który został podzielony na specjalne strefy. To dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność, że każdy wypoczynek będzie komfortowy. Dodatkowa nakładka wierzchnia zapewnia higienę snu.

Aranżując sypialnię warto wybrać zestaw mebli – łóżko i dwie szafki nocne, które postawione po obu jego stronach nie tylko podniosą komfort wypoczynku, ale i sprawią, że pomieszczenie będzie jeszcze bardziej eleganckie. Jeśli zdecydowałeś się na łóżko tapicerowane, postaw na szafki obite takim samym materiałem.

Sprawdź ceny ŁÓŻEK KONTYNENTALNYCH I SZAFEK NOCNYCH http://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Łóżka kontynentalne – galeria zdjęć

Klasyczne piękno – tak w skrócie można określić łóżka kontynentalne Boxspring. Ich niezaprzeczalnie elegancka linia to sposób na dodanie szyku każdej sypialni. Zobacz najbardziej inspirujące aranżacje i zdecyduj, który model wysokiego łóżka podoba ci się najbardziej.

Niezależnie od tego, w jakim stylu planujesz urządzić sypialnie pamiętaj, że łóżko kontynentalne jest odpowiedzią na wszystkie twoje potrzeby.

Łóżko kontynentalne

Tapicerowane łóżko kontynentalne

Łóżko Boxspring białe

Łóżko z wysokim wezgłowiem

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz